fbpx

Montáž Hitachi bágrov

Heavy machinery factory
2 Recenzie
Amsterdam, Holandsko
  • Od 11,50 € do 13,50 €
  • 54 dni online
  • Termín nástupu 2019-08-15
  • 1 z 1 voľných pozícií

Náplň práce

Náš partner v Holandsku hľadá montážnikov bágrov. Práca je vo veľkej výrobnej hale v Amsterdame alebo Eindhovene. Hlavná náplň práce je:
- montáž strojov;
- montáž s pomocou a pod dohľadom vedúceho,
- práca podľa platných ARBO, ISO postupov, inštrukcií nadriadeného a výrobného plánu,
- znalosť používať montážne náradie ako napríklad krútiaci element,
- vedieť riadiť žeriav a VZV.

Požiadavky

Kandidát musí splniť nasledujúce požiadavky:
- 3-4 ročná skúsenosť s montážou v automobilovom priemysle (môže byť aj mechanik áut));
- kontrola montážnych prác cez technické nákresy;
- kontrola jednotlivých častí (či sú správne zmontované);
- schopnosť používať montážnicke náradie;
- vedieť riadiť buldozér;

Jazyk

Anglický jazyk na veľmi dobrej úrovni podmienkou (min. B2).

Miesto práce

Uchádzať sa montáž hitachi bágrov

Po registrácii Vás budeme do 1 pracovného dňa kontaktovať