Ponuka práce Holandsko

Momentálne máme 4 voľných pracovných príležitostí v Holandsku. Hľadáte si spôsob, ako si zarobiť peniaze v zahraničí alebo plánujete zmeniť prostredie? Skúste si pozrieť pracovn ponuky, ktoré máme aktuálne k dispozícii v Holandsku. Nezáleží pritom na tom, či hľadáte dlhodobú alebo krátkodobú prácu, či hľadáte sám alebo ako pár, určite sa Vám podarí nájsť si prácu, ktorá spĺňa Vaše požiadavky. Práca v Holandsku pomôže rozšíriť Vaše obzory a nazbierať skúsenosti v rozmanitom a medzinárodnom prostredí. Uchádzajte sa o prácu v Holandsku ešte dnes. Ani sa nenazdáte a už budete pracovať v Holandsku na pozícii, ktorú ste hľadali!

Čítajte viac

Vycestovať za prácou do zahraničia vďaka Qbis Vám dá príležitosť vybrať si spolu s personalistom spomedzi 20 rôznych personálnych agentúr v Holandsku. Spolu s Qbis si vyberiete prácu s ubytovaním v krajine, ktorá Vám vyhovuje najviac.

Pracovné ponuky v rôznych častiach Holandska

Hľadáte si zamestnanie v Holandsku? Qbis ponúka, čo hľadáte. Máme na výber z pracovných ponúk v rôznych mestách v Holandsku. Momentálne máme prácu vo väčších mestách ako napríklad Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven či Nijmegen, ako aj v menších mestečkách ako Veghel, Woerden či Schijndel. Je to práca s ubytovaním, ktoré spĺňa Vaše potreby.

Môžete si vybrať sektor práce podľa Vašej preferencie  a špecializácie. Týmto spôsobom je aj pre personalistu jednoduchšie nájsť Vám prácu, ktorú hľadáte. Skúste si prezrieť naše aktuálne pracovné ponuky a uchádzajte sa už o dnes o prácu podľa Vašich preferencií!

Liquid operator Nijmegen, v Holandsku, Od 10,50€/hodina

starstarstarstarstar0 language
Bez znalosti angličtiny
Manufacturer of glass
Nijmegen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 9 hodínVoľné pozície 1/1
Nový

Náš holandský klient v oblasti výroby hľadá nového zamestnanca pre oddelenie plnenia, ktorý bude zodpovedný za  plnenie rôznych druhov tekutín do rôznych druhov sklenených obalov. Je to podnik s príjemnou rodinnou atmosférou, kde je možné rásť profesionálne aj z hľadiska mzdy. Vašou úlohou bude: Príprava rôznych druhov náplní (napr. Sterilizácia čerpadiel, stanovenie hmotnosti náplne), Obsluha...

Pracovník do výroby Oss, v Holandsku, Od 10,68€ k 11,81€/hodina

starstarstarstarstar0 language
Bez znalosti angličtiny
Meat factory
Oss, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 4 dníVoľné pozície 4/5

Náš klient hľadá nových zamestnancov do mäsovýroby, na prípravu a spracovanie mäsa. Vašou úlohou bude : spracovanie, balenie, označovanie mäsa, čistenie prepraviek, kontrola kvality mäsových výrobkov; presun produktov pomocou  VZV; vykladanie nákladných automobilov. Rast v spoločnosti a nadčasy sú možné.

Packer Nijmegen, v Holandsku, Od 11,37€/hodina

starstarstarstarstar0
Fresh food group
Nijmegen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 6 dníVoľné pozície 1/2

Out client, the producer of high quality fresh food products, is looking for new employees in the packing department of meat in Nijmegen. The tasks will include slicing and packing meat products,  For this position it is necessary to pass the test first. 

Production line employee Wijk en Aalburg, v Holandsku, Od 9,44€/hodina

starstarstarstarstar0
PT-Creations B.V.
Wijk en Aalburg, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 10 dníVoľné pozície 1/1

Our client grew out of 21 years of trade experience and developed into a modern company, specializing in creating magnificent plant arrangements. Their arrangements are not just based on spring, summer, autumn and winter. They also produce displays for other occasions such as Valentine’s Day, Christmas and Eastern. Your main job will be. Preparing of...

Achivovať
Pracovné ponuky v zahraničí

Expedition worker Eindhoven, v Holandsku, Od 11,40€/hodina

starstarstarstarstar0
UPS
Eindhoven, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 9 hodínVoľné pozície 2/2
Achivovať

Skladník (nakladanie) Utrecht , 's-Hertogenbosch alebo Wijchen, v Holandsku, Od 10,38€/hodina

starstar_borderstar_borderstar_borderstar_border1 language
Bez znalosti angličtiny
GLS
Utrecht , 's-Hertogenbosch alebo Wijchen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 7 dníVoľné pozície 1/1
Achivovať

Náš klient, ktorý je jedničkou na európskom trhu kuriérskych služieb, hľadá do svojho tímu nových zamestnancov. Náplňou práce je nakladanie a vykladanie balíkov na logistickom oddelení. Balíky vážia od 0,5 až po 20kg. Niekedy je potrebné takisto vykonávať pracovnú činnosti order-picking alebo nejaké triedenie. Ide o fyzicky veľmi náročnú prácu počas večerných hodín a noci.