Ponuka práce Holandsko

Momentálne máme 14 voľných pracovných príležitostí v Holandsku. Hľadáte si spôsob, ako si zarobiť peniaze v zahraničí alebo plánujete zmeniť prostredie? Skúste si pozrieť pracovn ponuky, ktoré máme aktuálne k dispozícii v Holandsku. Nezáleží pritom na tom, či hľadáte dlhodobú alebo krátkodobú prácu, či hľadáte sám alebo ako pár, určite sa Vám podarí nájsť si prácu, ktorá spĺňa Vaše požiadavky. Práca v Holandsku pomôže rozšíriť Vaše obzory a nazbierať skúsenosti v rozmanitom a medzinárodnom prostredí. Uchádzajte sa o prácu v Holandsku ešte dnes. Ani sa nenazdáte a už budete pracovať v Holandsku na pozícii, ktorú ste hľadali!

Čítajte viac

Vycestovať za prácou do zahraničia vďaka Qbis Vám dá príležitosť vybrať si spolu s personalistom spomedzi 20 rôznych personálnych agentúr v Holandsku. Spolu s Qbis si vyberiete prácu s ubytovaním v krajine, ktorá Vám vyhovuje najviac.

Pracovné ponuky v rôznych častiach Holandska

Hľadáte si zamestnanie v Holandsku? Qbis ponúka, čo hľadáte. Máme na výber z pracovných ponúk v rôznych mestách v Holandsku. Momentálne máme prácu vo väčších mestách ako napríklad Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven či Nijmegen, ako aj v menších mestečkách ako Veghel, Woerden či Schijndel. Je to práca s ubytovaním, ktoré spĺňa Vaše potreby.

Môžete si vybrať sektor práce podľa Vašej preferencie  a špecializácie. Týmto spôsobom je aj pre personalistu jednoduchšie nájsť Vám prácu, ktorú hľadáte. Skúste si prezrieť naše aktuálne pracovné ponuky a uchádzajte sa už o dnes o prácu podľa Vašich preferencií!

Pracovník do výroby (zaváraniny/konzervy ) v Holandsku, Od 10,00€/hodina

starstarstarstarstar0
Pracovník do výroby (zaváraniny/konzervy ) v Holandsku, Od 10,00€/hodina
Holandsko, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 7 hodínVoľné pozície 2/3
Nový

Hľadáme dlhodobých zamestnancov do výroby. Práca je pre spoločnosť, ktorá vyrába konzervované výrobky, ako sú jablkové pyré, arašidové maslo atď.  vašou úlohou bude : kontrola kvality výrobného procesu; balenie a príprava na prepravu; práca môže byť náročná a rýchla ale  žiadne ťažké zdvíhanie. Práca je v smenách, okolo 32 – 40 hodín týždenne.

Zber jahôd Bladel / Haaren / Leende, v Holandsku, Od 10,05€/hodina

starstarstarstarstar0
B.A.M. Vermeer
Bladel / Haaren / Leende, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 7 hodínVoľné pozície 9/10
Nový

Náš holandský partner hľadá sezónnych zamestnancov v poľnohospodárstve na zber jahôd. Práca je hlavne v skleníku a niekedy aj vonku pod stojanom. Vašou úlohou bude : Zber jahôd, čistenie  jahôd atď. Práca je v jednej smene, s rôznym časom začiatku smeny – vždy medzi 6:00 a 18:00. Táto práca je sezónna, práve teraz hľadáme zamestnancov,...

Práca pre páry v Holandsku, Od 10,00€ k 11,00€/hodina

starstarstarstar_halfstar_border4 supervised_user_circle
Prijímame páry
A variety of clients
Holandsko, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 1 deňVoľné pozície 8/8
Nový

Naši klienti v Holandsku ponúkajú prácu pre páry, ktorí chcú žiť a pracovať v Holandsku. S príchodom nového školského roka sa väčšina študentov vráti do domoviny, a preto spoločnosti hľadajú nové posily. Práca je predovšetkým v logistických centrách a výrobe. V sklade sa jedná najmä o prácu na pozícii order picker s nasledujúcimi činnosťami: vyzdvihovanie...

Montér slnečných tienidiel a markíz Best, v Holandsku, Od 10,87€/hodina

starstarstarstarstar_border10
Verano
Best, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 1 deňVoľné pozície 1/1
Nový

Továreň, ktorá vyrába širokú škálu vysokokvalitných slnečných tienidiel a markíz, hľadá zamestnancov pre novú sezónu. Vašou hlavnou zodpovednosťou bude zostavenie častí markíz a tienidiel a vykonávanie baliacich prác. Môžete tiež zodpovedať za logistické práce.

Pracovník do skladu Nijmegen, v Holandsku, Od 10,38€/hodina

starstarstarstarstar0
Timmermans
Nijmegen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 1 deňVoľné pozície 2/3
Nový

Náš partner, sklad s farbami  hľadá pracovníkov do skladu. Hlavnou úlohou bude order picking, občas práca s EPT.Musíte byť pripravení na viac úloh a byť flexibilní. Vašou úlohou bude : triedenie zásob prelepovanie etikiet príprava produktov na rozvoz  dodržiavanie bezpečnostných pravidiel pri práci Ide o dlhodobú pracovnú ponuku so stabilným pracovným časom. 

Pracovník do výroby tienidiel a markíz (technická pozícia) Best, v Holandsku, Od 10,87€/hodina

starstarstarstarstar_border10
Verano
Best, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 1 deňVoľné pozície 1/2
Nový

Továreň, ktorá vyrába širokú škálu vysokokvalitných slnečných tienidiel a markíz, hľadá zamestnancov, na novú sezónu. Technickú časť výrobného procesu vykonávajú pracovníci technickej výroby. Vaše hlavné povinnosti budú: práca s rôznymi kovmi, príprava kovových profilov pre markízy a tienidlá  práca s rôznymi nástrojmi obsluhovať rezacie a ohýbacie stroje na kovové časti používať materiály efektívne a pracovať...