Achivovať

Chyžná/ý v hoteli (letná brigáda) , v Holandsku

Pozícia je dostupná pre 226 dníVoľné pozície 5/5Plat: od 9.21€/h

Náplň práce

Náš nový klient hľada upratovačky/ov pre jeden z najväčších hotelov v Amsterdame. Hlavnou náplňou práce je:
-každodenné umývanie, utieranie prachu, leštenie, čistenie, vysávanie hotelových izieb v súlade s hotelovým poriadkom,
-zdraviť všetkých hostí pozdravom „Good morning/afternoon/evening“,
-meniť posteľné prádlo a dopĺňať hygienické potreby do izieb,
-vyprázdňovať smetné koše,
-premiestniť zariadenie v izbách, závesy, či doplnky,
-nahlasovať akékoľvek škody, opravy, nástrahy a nepovolané osoby na miestach na to určených,
-starať sa o čistotu chodieb hotela,
-reagovať na akékoľvek podnety/požiadavky vytvorené hotelovým manažmentom,
-ad hoc úlohy.

Spoločnosť poskytuje potrebný tréning, pričom 100% pracovný výkon je požadovaný až na 10-ty pracovný deň. To znamená upratanie v priemere 16 až 18 izieb za deň. Náš klient ponúka prácu v priemere 38 hodín/týždeň, pracovná doba od 7:00 do 18:00. Podľa rozvrhu sa pracuje 6 dní v týždni vrátane víkendov. Jedná sa o dlhodobú pracovnú ponuku.

accessibility

Zručnosti

Uchádzač/ka o túto pracovnú pozíciu by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá: - byť v dobrej fyzickej kondícii, -schopnosť fyzicky zdvihnúť až do 10kg váhy, -schopnosť tlačiť upratovací vozík, -byť schopný komunikácie s nadriadenými a hotelovými hosťami, -pracovať podľa inštrukcií, -byť ochotný spolupracovať s kolegami a nadriadeným

language

Jazyk

Schopnosť dohovoriť sa po anglicky s hosťami a nadriadenými podmienkou (A2/B1 komunikatívna úroveň)