Achivovať

Vodič VZV Deurne, v Holandsku, Od 10,01€ k 11,26€/hodina

Pozícia je dostupná pre 199 dníVoľné pozície 3/4

Náplň práce

EDCO hľadá nových motivovaných zamestnancov, ktorí chcú pracovať v logistickom centre v Deurne. Zároveň ponúka konkurencieschopné pracovné podmienky, dobré pracovné prostredie a možnosti rozšírenia zručností na pozícii logistického pracovníka.
Na pozícii vodiča VZV skup. W2 (tzv. reach truck) je náplňou práce premiestňovanie paliet v sklade a tiež order picking. V prípade vykonávania dobrej práce na tejto pozícii je možné povýšenie na pozíciu vodiča VZV tzv. combi truck-u (skup. G). Náplňou práce na tejto pozícii je premiestňovanie paliet v sklade do maximálnej výšky 16 metrov.
Jedná sa o dlhodobú pracovnú pozíciu. Veľkosklad funguje na dvojsmennej prevádzke: ranná smena od 6:00 do 15:00 (pondelok až piatok) a poobedná smena od 15:00 do 00:00 (tiež pondelok až piatok).

accessibility

Zručnosti

Uchádzač o túto pracovnú pozíciu spĺňa nasledujúce kritériá: -certifikát VZV skupina W2 A/ALEBO certifikát VZV skupina G, -skúsenosť s prácou vo veľkosklade, -nebáť sa výšok (dosah do výšky až 16 metrov pri VZV combi skup. G), -byť motivovaný učiť sa nové zručnosti.

language

Jazyk

Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou.