Logistika

Zaujímaš sa o ponuku práce v zahraničí? Fascinuje Ťa logistika? Momentálne máme dostupných 11 pracovných ponúk v logistike.

Hľadáte si prácu v logistickom centre v zahraničí? Potom ste na správnom mieste. Od roku 2007 Qbis sprostredkovalo prácu viac ako 9000 ľuďom do logistiky v zahraničí. Qbis Vám môže ponúknúť širokú škálu logistických centier a skladov v Holandsku, Nemecku a Belgicku. Pozrite si aktuálne pracovné ponuky v logistike v zahraničí.

Čítajte viac

Order picker

Ak ste flexibilný a radi pracujete v čistom pracovnom prostredí, potom pozícia “order picker” môže byť pre Vás zaujímavou.Väčšina pracovníkov na tejto pozícii využíva pri práci v sklade EPT vozík a vyzdvihuje objednávky za použitia ručného skenera alebo cez hlasové spojenie. Nemusíte mať pritom skúsenosť na tejto pozícii. Ak si myslíte, že by Vás táto práca bavila, pozrite si naše pracovné ponuky.

Skladník

Ste aktívny a radi pracujete v tíme s inými kolegami? Ako skladník zodpovedáte za príchod, distribúciu, uskladnenie či vyloženie produktov. Ste rýchly a organizovaný? Potom je logistika a práca v takomto centre tou správnou voľbou.

Vodič VZV

Radi pracujete v logistickom centre a máte licenciu VZV? Môžete vyskúšať prácu v zahraničnom logistickom centre, kde si zarobíte viac ako ľudia pracujúci na pozícii order picker. Vo väčšine prípadov zamestnanci, ktorí pracujú v logistike už dlhší čas, dostanú príležitosť pracovať ako vodič VZV.

Staňte sa vodičom kamiónu

Máte vodičský preukaz skupiny CE a ste radi na cestách? Práca vodiča kamiónu v Nemecku alebo v Belgicku môže byť pre Vás tá správna voľba. Mali by ste tak možnosť reprezentovať svojho zamestnávateľa na cestách a pri komunikácii s klientom. Na našej webstránke si môžete pozrieť pracovné pozície vodiča kamiónu.

Vodič VZV- retrak

Máte proaktívny prístup a skúsenosť s retrak vozíkom? Potom máme pre Vás pracovnú ponuku. Ako vodič VZV zodpovedáte za nakladanie a vykladanie kamiónov a distribúciu paliet v rámci skladu. Aby ste mohli pracovať na tejto pozícii, je potrebné mať platnú licenciu. V prípade, že máte iba skúsenosť s retrakom, certifikát Vám môže byť zabezpečený budúcim zamestnávateľom.

Ak Vás láka práca v sklade alebo distribúcii, neváhajte a uchádzajte sa o naše logistické pozície!

Skladník v Holandsku, Od 10,49€ k 11,97€/hodina

starstarstarstarstar_border183
Sligro
Holandsko, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 21 hodínVoľné pozície 9/10
Nový

Nás klient Sligro, ktorý sa špecializuje na logistiku v oblasti potravinárstva, hľadá nových zamestnancov. Náplň práce na pozícii Order Picker zahŕňa: -vyzdvihovanie objednávok za pomoci elektrických vozíkov, -zaistiť vyzdvihnutie správnych produktov a ich množstva, -upovedomiť vedúceho, ak nejaký produkt chýba, -udržiavanie čistoty na pracovisku. Náplň práce na pozícii expedičného pracovníka zahŕňa: -pripravovať a kontrolovať objednávky,...

Skladník Nijmegen, v Holandsku, Od 9,82€ k 10,32€/hodina

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
Prijímame páry
Logistic center
Nijmegen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 3 dníVoľné pozície 3/4
Nový

Náš partner v oblasti logistiky hľadá do svojej spoločnosti nových zamestnancov. Hlavnou náplňou práce je: -umiestňovanie produktov na stanovené miesta v rámci skladu, -spracovať dovezený tovar a pripravovať tovar pre vývoz, -zodpovednosť za finálnu inšpekciu pred vývozom, -pri práci dbať na plynulý chod prevádzky a bezpečnosť, Ďalšie činnosti, ktoré je potrebné vykonávať v tomto logistickom...

Logistic workers (with EPT) Zaltbommel, v Holandsku

starstarstarstar_borderstar_border2 supervised_user_circle
Prijímame páry
language
Bez znalosti angličtiny
Mainfreight
Zaltbommel, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 3 dníVoľné pozície 1/1
Nový

Our Dutch partner needs warehouse employees. Work is in a big logistic center. Your duties include loading, unloading and correct processing of incoming and outgoing goods. You are also responsible for collecting goods, the so-called order picking with voice-picking system in English. Working shifts are from 7:00 to 18:00, warehouse works from Monday – Friday...

Online shop warehouse worker Utrecht, v Holandsku, Od 9,44€/hodina

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
Prijímame páry
Hema
Utrecht, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 3 dníVoľné pozície 4/4
Nový

One of the biggest on-line shop who mostly sell clothes and shoes is looking for warehouse workers. Your main tasks and responsibilities will be: pick the orders (English voice picking system) drive electric pallet trolley (EPT) sort prepared offers pack the orders and prepare them for shipment Company works from Monday to Friday, and you...

Vodič VZV Deurne, v Holandsku, Od 10,01€ k 11,26€/hodina

starstarstarstarstar_half3
Edco
Deurne, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 4 dníVoľné pozície 3/4

EDCO hľadá nových motivovaných zamestnancov, ktorí chcú pracovať v logistickom centre v Deurne. Zároveň ponúka konkurencieschopné pracovné podmienky, dobré pracovné prostredie a možnosti rozšírenia zručností na pozícii logistického pracovníka. Na pozícii vodiča VZV skup. W2 (tzv. reach truck) je náplňou práce premiestňovanie paliet v sklade a tiež order picking. V prípade vykonávania dobrej práce na...

Pracovník v sklade (order picker, EPT, VZV) Oostrum , v Holandsku, Od 10,08€ k 11,11€/hodina

starstarstarstarstar0
Arvato
Oostrum , Holandsko
Pozícia je dostupná pre 5 dníVoľné pozície 4/5

Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov do skladu, kde sú umiestnené lekárske výrobky a elektronika. Pracovná náplň zahŕňa:  nakladanie/vykladanie paliet Order picking so skenerom podľa prideleného zoznamu riadenie EPT alebo VZV typické činnosti v sklade  Ide o dlhodobú pracovnú ponuku. Vyžaduje sa najmä flexibilita, nakoľko smeny a počet odpracovaných hodín sa môže líšiť každý týždeň.