Logistika

Zaujímaš sa o ponuku práce v zahraničí? Fascinuje Ťa logistika? Momentálne máme dostupných 4 pracovných ponúk v logistike.

Hľadáte si prácu v logistickom centre v zahraničí? Potom ste na správnom mieste. Od roku 2007 Qbis sprostredkovalo prácu viac ako 9000 ľuďom do logistiky v zahraničí. Qbis Vám môže ponúknúť širokú škálu logistických centier a skladov v Holandsku, Nemecku a Belgicku. Pozrite si aktuálne pracovné ponuky v logistike v zahraničí.

Čítajte viac

Order picker

Ak ste flexibilný a radi pracujete v čistom pracovnom prostredí, potom pozícia “order picker” môže byť pre Vás zaujímavou.Väčšina pracovníkov na tejto pozícii využíva pri práci v sklade EPT vozík a vyzdvihuje objednávky za použitia ručného skenera alebo cez hlasové spojenie. Nemusíte mať pritom skúsenosť na tejto pozícii. Ak si myslíte, že by Vás táto práca bavila, pozrite si naše pracovné ponuky.

Skladník

Ste aktívny a radi pracujete v tíme s inými kolegami? Ako skladník zodpovedáte za príchod, distribúciu, uskladnenie či vyloženie produktov. Ste rýchly a organizovaný? Potom je logistika a práca v takomto centre tou správnou voľbou.

Vodič VZV

Radi pracujete v logistickom centre a máte licenciu VZV? Môžete vyskúšať prácu v zahraničnom logistickom centre, kde si zarobíte viac ako ľudia pracujúci na pozícii order picker. Vo väčšine prípadov zamestnanci, ktorí pracujú v logistike už dlhší čas, dostanú príležitosť pracovať ako vodič VZV.

Staňte sa vodičom kamiónu

Máte vodičský preukaz skupiny CE a ste radi na cestách? Práca vodiča kamiónu v Nemecku alebo v Belgicku môže byť pre Vás tá správna voľba. Mali by ste tak možnosť reprezentovať svojho zamestnávateľa na cestách a pri komunikácii s klientom. Na našej webstránke si môžete pozrieť pracovné pozície vodiča kamiónu.

Vodič VZV- retrak

Máte proaktívny prístup a skúsenosť s retrak vozíkom? Potom máme pre Vás pracovnú ponuku. Ako vodič VZV zodpovedáte za nakladanie a vykladanie kamiónov a distribúciu paliet v rámci skladu. Aby ste mohli pracovať na tejto pozícii, je potrebné mať platnú licenciu. V prípade, že máte iba skúsenosť s retrakom, certifikát Vám môže byť zabezpečený budúcim zamestnávateľom.

Ak Vás láka práca v sklade alebo distribúcii, neváhajte a uchádzajte sa o naše logistické pozície!

Vodič VZV (Dubaere group) Aalter, Meulebeke, v Belgicku, Od 13,19€/hodina

starstarstarstar_borderstar_border1
Dubaere group
Aalter, Meulebeke, Belgicko
Pozícia je dostupná pre 9 hodínVoľné pozície 1/1
Nový

Náš klient, ktorý poskytuje flexibilné riešenia pre spevnenie ocele ( napr.rebrovaný drôt ťahaný za studena ) hľadá skúseného vodiča vysokozdvižného vozíka (skúsenosti s jazdou s vidlicou +12 ton sa považujú za veľkú výhodu). Vašou úlohou bude:   Preprava koncových výrobkov k nákladným vozidlám,  Nakladanie kamiónov vo vonkajších priestoroch    Riadiť sa pokynmi nadriadeného a vykomunikovať prípadné vzniknuté...

Order picker Kallo, Antwerp, v Belgicku, Od 12,71€/hodina

starstarstarstarstar_half3 supervised_user_circle
Prijímame páry
Katoen Natie
Kallo, Antwerp, Belgicko
Pozícia je dostupná pre 6 dníVoľné pozície 1/2

Our partner from Belgium is looking for warehouse employees. Work is in a large logistics company warehouse in Antwerp, Belgium. Possible tasks depending on experience and skills: • Performing order picking (preparing order with scanner); • Labelling of orders/packages; • Control of the products/orders/stock; • Performing duties as reach truck driver; • Using electric transplant...

Vodič kamióna Mahlberg, v Nemecku, Od 12,69€ k 14,50€/hodina

starstarstarstarstar0
Schaub Transport OHG
Mahlberg, Nemecko
Pozícia je dostupná pre 14 dníVoľné pozície 2/2

Náš klient hľadá vodičov kamiónu do Nemecka. Je potrebné riadiť kamión s chladničkou alebo prívesom. Práca je na dennú alebo nočnú smenu. Jazdí sa prevažne na území Nemecka, ale môže to byť aj vo Francúzsku či Švajčiarsku.

Vodič kamióna CE Breendonk, Belgicko, v Belgicku, Od 12,10€/hodina

starstarstarstarstar0
Distrilo
Breendonk, Belgicko, Belgicko
Pozícia je dostupná pre 20 dníVoľné pozície 3/3

Náš belgický partner, nákladná spoločnosť, hľadá vodičov kamióna CE s kódom 95.  Pracovná náplň zahŕňa: dovoz výrobkov, hlavne belgickým supermarketom, cca 4-10 zastávok za deň, riadenie CE kamióna, vykladanie tovaru za pomoci paletového vozíka, práca s palubným počítačom, udržiavania kamióna čistým. Kamióny majú manuálnu prevodovku, väčšina z nich sú staršie. Kamióny ostávajú po práci na...

Achivovať
Pracovné ponuky v zahraničí

Expedition worker Eindhoven, v Holandsku, Od 11,40€/hodina

starstarstarstarstar0
UPS
Eindhoven, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 9 hodínVoľné pozície 2/2
Achivovať

Skladník (nakladanie) Utrecht , 's-Hertogenbosch alebo Wijchen, v Holandsku, Od 10,38€/hodina

starstar_borderstar_borderstar_borderstar_border1 language
Bez znalosti angličtiny
GLS
Utrecht , 's-Hertogenbosch alebo Wijchen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 7 dníVoľné pozície 1/1
Achivovať

Náš klient, ktorý je jedničkou na európskom trhu kuriérskych služieb, hľadá do svojho tímu nových zamestnancov. Náplňou práce je nakladanie a vykladanie balíkov na logistickom oddelení. Balíky vážia od 0,5 až po 20kg. Niekedy je potrebné takisto vykonávať pracovnú činnosti order-picking alebo nejaké triedenie. Ide o fyzicky veľmi náročnú prácu počas večerných hodín a noci.