Logistika

Zaujímaš sa o ponuku práce v zahraničí? Fascinuje Ťa logistika? Momentálne máme dostupných 6 pracovných ponúk v logistike.

Hľadáte si prácu v logistickom centre v zahraničí? Potom ste na správnom mieste. Od roku 2007 Qbis sprostredkovalo prácu viac ako 9000 ľuďom do logistiky v zahraničí. Qbis Vám môže ponúknúť širokú škálu logistických centier a skladov v Holandsku, Nemecku a Belgicku. Pozrite si aktuálne pracovné ponuky v logistike v zahraničí.

Čítajte viac

Order picker

Ak ste flexibilný a radi pracujete v čistom pracovnom prostredí, potom pozícia “order picker” môže byť pre Vás zaujímavou.Väčšina pracovníkov na tejto pozícii využíva pri práci v sklade EPT vozík a vyzdvihuje objednávky za použitia ručného skenera alebo cez hlasové spojenie. Nemusíte mať pritom skúsenosť na tejto pozícii. Ak si myslíte, že by Vás táto práca bavila, pozrite si naše pracovné ponuky.

Skladník

Ste aktívny a radi pracujete v tíme s inými kolegami? Ako skladník zodpovedáte za príchod, distribúciu, uskladnenie či vyloženie produktov. Ste rýchly a organizovaný? Potom je logistika a práca v takomto centre tou správnou voľbou.

Vodič VZV

Radi pracujete v logistickom centre a máte licenciu VZV? Môžete vyskúšať prácu v zahraničnom logistickom centre, kde si zarobíte viac ako ľudia pracujúci na pozícii order picker. Vo väčšine prípadov zamestnanci, ktorí pracujú v logistike už dlhší čas, dostanú príležitosť pracovať ako vodič VZV.

Staňte sa vodičom kamiónu

Máte vodičský preukaz skupiny CE a ste radi na cestách? Práca vodiča kamiónu v Nemecku alebo v Belgicku môže byť pre Vás tá správna voľba. Mali by ste tak možnosť reprezentovať svojho zamestnávateľa na cestách a pri komunikácii s klientom. Na našej webstránke si môžete pozrieť pracovné pozície vodiča kamiónu.

Vodič VZV- retrak

Máte proaktívny prístup a skúsenosť s retrak vozíkom? Potom máme pre Vás pracovnú ponuku. Ako vodič VZV zodpovedáte za nakladanie a vykladanie kamiónov a distribúciu paliet v rámci skladu. Aby ste mohli pracovať na tejto pozícii, je potrebné mať platnú licenciu. V prípade, že máte iba skúsenosť s retrakom, certifikát Vám môže byť zabezpečený budúcim zamestnávateľom.

Ak Vás láka práca v sklade alebo distribúcii, neváhajte a uchádzajte sa o naše logistické pozície!

Pracovník do skladu Nijmegen, v Holandsku, Od 10,38€/hodina

starstarstarstarstar0
Timmermans
Nijmegen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 1 deňVoľné pozície 2/3
Nový

Náš partner, sklad s farbami  hľadá pracovníkov do skladu. Hlavnou úlohou bude order picking, občas práca s EPT.Musíte byť pripravení na viac úloh a byť flexibilní. Vašou úlohou bude : triedenie zásob prelepovanie etikiet príprava produktov na rozvoz  dodržiavanie bezpečnostných pravidiel pri práci Ide o dlhodobú pracovnú ponuku so stabilným pracovným časom. 

Skladník (oblečenie) Amsterdam, v Holandsku, Od 10,05€/hodina

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
Prijímame páry
Skladník (oblečenie) Amsterdam, v Holandsku, Od 10,05€/hodina
Amsterdam, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 6 dníVoľné pozície 5/5

Náš holandský partner v Amsterdame hľadá pracovníkov do sklade. Sortiment spoločnosti je oblečenie a všetko príslušenstvo, napríklad bundy, mikiny, košele a nohavice. Vaše úlohy budú zahŕňať: vyberanie objednávok pomocou ručného skenera, triedenie, balenie, označovanie odevov, kontrola kvality a iné skladové práce. Práca môže byť fyzicky náročná (zdvíhanie, pohyb po sklade). Pracovná ponuka je na 6...

Reach truck driver (fresh products) Barendrech, v Holandsku, Od 11,37€/hodina

starstarstarstarstar_border1
Greenery
Barendrech, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 7 dníVoľné pozície 1/1

We are looking for reach truck drivers for a modern logistic center. Fresh fruits and vegetables are stored in this warehouse. The company has automated logistical infrastructure – products from the producer to the shop shelves travel very fast. Reach truck driver tasks are: to move the fresh fruits and vegetables from incoming containers to...

Pracovník do skladu Amsterdam, v Holandsku, Od 11,40€/hodina

starstar_borderstar_borderstar_borderstar_border2 supervised_user_circle
Prijímame páry
Supermarket warehouse
Amsterdam, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 7 dníVoľné pozície 5/5

Pracovníci na pozícii order picker v tomto sklade zhromažďujú tovar, ktorý sa dodáva do domácností. Toto je nové oddelenie online supermarketu  – ľudia robia objednávky online a potraviny / výrobky sú doručené  do ich domovov.  Vyberiete objednávky a pripravíte ich na odoslanie. Pri práci na tomto oddelení by ste mali byť pripravení pracovať aj v...

Pracovník/čka v sklade (Jumbo) Den Bosh, v Holandsku, Od 10,32€/hodina

starstarstarstarstar_border1 supervised_user_circle
Prijímame páry
Supermarket warehouse
Den Bosh, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 7 dníVoľné pozície 5/5

Máme voľné pracovné miesta v sklade  supermarketu Jumbo. Toto je nové oddelenie pre systém, kde si ľudia môžu objednať jedlo a tovar online. Vaše úlohy v tomto sklade: Vyberanie objednávok ručným skenerom a kontrola kvality výrobkov. Hmotnosť výrobkov do 10 kg. Výrobky ako nápoje, sladkosti, chemikálie, alkohol.Príprava na dodávku.   Pracuje sa v 2 halách...

Vodič kamióna Mahlberg, v Nemecku, Od 12,69€ k 14,50€/hodina

starstarstarstarstar0 language
Bez znalosti angličtiny
Schaub Transport OHG
Mahlberg, Nemecko
Pozícia je dostupná pre 22 dníVoľné pozície 2/2

Náš klient hľadá vodičov kamiónu do Nemecka. Je potrebné riadiť kamión s chladničkou alebo prívesom. Práca je na dennú alebo nočnú smenu. Jazdí sa prevažne na území Nemecka, ale môže to byť aj vo Francúzsku či Švajčiarsku.