Oceliarskom priemysle

Skvelá ponuka práce pre milovníkov ocele! Momentálne máme dostupných 0 v oceliarskom priemysle.

Hľadáte si prácu ako zvárač, potrubár, pokovár alebo CNC operátor? Potom nemusíte už viac hľadať. Qbis Vám ponúka prácu v Holandsku, Nemecku a Belgicku. Pozrite si pozície v oceliarskom priemysle, ktoré sú aktuálne v ponuke.

Čítajte viac

Zvárač

V rámci oceliarskeho priemyslu existuje viacero pracovných pozícií. Ako zvárač je náplňou práce spájanie rôznych oceľových častí za použitia tlaku a tepla. Produkty, ktoré vytvoria zvárači, je potom možné použiť do áut, stavebníctva alebo na balenie..

Aké sú denné činnosti zvárača v zahraničí?

  • Pracuje sa na základe pokynov alebo nákresov.
  • Príprava a čistenie materiálov.
  • Prispôsobenie a regulovanie zváračských prístrojov.
  • Príprava zváračských spojok.
  • Výroba spojov za použitia MIG-, MAG-, TIG alebo elektródového zvárania.
  • Starostlivosť o zariadenia a prístroje.

Plat zvárača závisí od skúseností a znalostí, avšak pohybuje sa v priemere okolo 2500 eur mesačne v čistom.

Spracovanie kovov prostredníctvom strojov

Dôležitou pracovnou pozíciou v metalurgovom priemysle je CNC operátor, ktorý je zodpovedný za kontrolu stroja na spracovanie a ohýbanie kovu až po vytvorenie finálneho produktu. Ak máte skúsenosť ako CNC operátor s činnosťami ako ohýbanie, brúsenie, točenie; Qbis Vám vie zabezpečiť prácu v Holandsku či Nemecku.

Skúste si pozrieť naše aktuálne pracovné pozície. V prípade, že momentálne nemáme takúto pozícii v ponuke, môžete sa i tak uchádzať o prácu v oceliarskom priemysle. Qbis spolupracuje s rôznymi spoločnosťami v Holandsku a v Nemecku, ktoré môžu prijať do zamestnania ľudí zo zahraničia.