Službách

Momentálne máme voľné 0 pracovné ponuky v službách.

Hľadáte si prácu v sektore služieb? Qbis má v ponuke kvalifikované i nekvalifikované príležitosti v hoteloch, reštauráciách či zdravotníctve v Holandsku, Nemecku či Belgicku. V prípade záujmu si môžete pozrieť naše aktuálne ponuky.

Čítajte viac

Práca v turizme

Ak radi komunikujete s rôznymi ľuďmi a chceli by ste sa podieľať na vytváraní skvelých turistických zážitkov, potom odvetvie turizmu v Holandsku, Nemecku alebo Belgicku môže byť pre Vás obzvlášť zaujímavým. V turizme nie je nutná skúsenosť. Pre krátkodobých pracovníkov (napríklad študentov) je vhodná brigáda v reštaurácii počas letných mesiacov. Pre tých, ktorí sa rozhodli vycestovať za prácou dlhodobo, práca chyžnej v hoteloch v Amsterdame je vhodnou voľbou. Okrem toho ste v blízkosti hlavného mesta Holandska.

Poskytujeme prácu v turizme aj kandidátom so skúsenosťou, napríklad kuchár či pomocník v kuchyni.

Práca v zdravotníctve

Hľadáte si v zahraničí prácu v sektore zdravotníctva? Qbis má v ponuke prácu opatrovateľa alebo zdravotnej sestry v Holandsku alebo Nemecku. V Nemecku Qbis ponúka prácu zdravotným sestrám hovoriacim po nemecky a majú diplom uznávaným  ‘Anerkennung’. Pre zdravotné sestry v Holandsku nie je povinnosť ovládať holandský jazyk, keďže im naši partneru poskytnú jazykové kurzy.

Baví Vás starostlivosť o starších v Nemecku a máte motiváciu byť im k dispozícii, Qbis Vám môže pomôcť získať prácu. Ovládať nemecký jazyk je však na tejto pozícii nevyhnutné.

Radi ste prínosom pre spoločnosť a baví Vás pracovať s inými ľuďmi? Práca v sektore služieb môže byť pre Vás tou správnou voľbou. Pozrite si naše dnešné pracovné ponuky v službách a uchádzajte sa!

Achivovať
Pracovné ponuky v zahraničí

Driver Nijmegen, v Holandsku

starstarstarstarstar2
B2works
Nijmegen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 111 dníVoľné pozície 2/2
Achivovať

Our partner from the Netherlands is looking for a driver, who could drive agency employees to their accommodation, between accommodations, driving people to work and back, drive people in various situations according to a plan. The driver should also be prepared to help people with their luggage, show people their room. Most important is to...

Chyžná/ý v hoteli (letná brigáda) Amsterdam, v Holandsku, Od 9,21€ k 10,53€/hodina

starstarstarstarstar_border18
VDB
Amsterdam, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 111 dníVoľné pozície 5/5
Achivovať

Náš nový klient hľada upratovačky/ov pre jeden z najväčších hotelov v Amsterdame. Hlavnou náplňou práce je: -každodenné umývanie, utieranie prachu, leštenie, čistenie, vysávanie hotelových izieb v súlade s hotelovým poriadkom, -zdraviť všetkých hostí pozdravom „Good morning/afternoon/evening“, -meniť posteľné prádlo a dopĺňať hygienické potreby do izieb, -vyprázdňovať smetné koše, -premiestniť zariadenie v izbách, závesy, či doplnky,...

Upratovanie v Holandsku, Od 10,83€/hodina

starstarstarstarstar1
CSU
Holandsko, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 111 dníVoľné pozície 0/2
Achivovať

Náš holandský partner hľadá nových zamestnancov na letnú sezónu od júna do septembra. Spoločnosť poskytuje upratovacie služby pre kempy, letné víkendové domy v Holandsku. Podľa potrieb klientov môže byť náplňou práce upratanie domu, terasy a niekedy aj príprava postelí. Zvyčajne majú tieto ubytovacie zariadenia kapacitu od 4 do 20 osôb. Pracovný čas je od 9:00...