Službách

Momentálne máme voľné 0 pracovné ponuky v službách.

Hľadáte si prácu v sektore služieb? Qbis má v ponuke kvalifikované i nekvalifikované príležitosti v hoteloch, reštauráciách či zdravotníctve v Holandsku, Nemecku či Belgicku. V prípade záujmu si môžete pozrieť naše aktuálne ponuky.

Čítajte viac

Práca v turizme

Ak radi komunikujete s rôznymi ľuďmi a chceli by ste sa podieľať na vytváraní skvelých turistických zážitkov, potom odvetvie turizmu v Holandsku, Nemecku alebo Belgicku môže byť pre Vás obzvlášť zaujímavým. V turizme nie je nutná skúsenosť. Pre krátkodobých pracovníkov (napríklad študentov) je vhodná brigáda v reštaurácii počas letných mesiacov. Pre tých, ktorí sa rozhodli vycestovať za prácou dlhodobo, práca chyžnej v hoteloch v Amsterdame je vhodnou voľbou. Okrem toho ste v blízkosti hlavného mesta Holandska.

Poskytujeme prácu v turizme aj kandidátom so skúsenosťou, napríklad kuchár či pomocník v kuchyni.

Práca v zdravotníctve

Hľadáte si v zahraničí prácu v sektore zdravotníctva? Qbis má v ponuke prácu opatrovateľa alebo zdravotnej sestry v Holandsku alebo Nemecku. V Nemecku Qbis ponúka prácu zdravotným sestrám hovoriacim po nemecky a majú diplom uznávaným  ‘Anerkennung’. Pre zdravotné sestry v Holandsku nie je povinnosť ovládať holandský jazyk, keďže im naši partneru poskytnú jazykové kurzy.

Baví Vás starostlivosť o starších v Nemecku a máte motiváciu byť im k dispozícii, Qbis Vám môže pomôcť získať prácu. Ovládať nemecký jazyk je však na tejto pozícii nevyhnutné.

Radi ste prínosom pre spoločnosť a baví Vás pracovať s inými ľuďmi? Práca v sektore služieb môže byť pre Vás tou správnou voľbou. Pozrite si naše dnešné pracovné ponuky v službách a uchádzajte sa!

Achivovať
Pracovné ponuky v zahraničí

Housekeeper v hoteli (1550€ netto/mesačne) Nordlingen, v Nemecku, Od 10,30€/hodina

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Nordlingen, Nemecko
Pozícia je dostupná pre 63 dníVoľné pozície 2/2
Achivovať

Humanus, náš nemecký partner, v súčasnosti hľadá personál na upratovanie hotela v Nordlingene (Nemecko). Prioritou spoločnosti je poskytovanie kvalitného ubytovania hosťom a preto je úloha tohto personálu mimoriadne dôležitá. Budete zodpovedný za:  Čistotu izieb hostí, kuchyne, kúpelní a toaliet podľa štandardných prevádzkových postupov spoločnosti; Upozorňovanie nadriadeného na izby, ktoré sú upratané a pripravené pre ďalších...

Opatrovateľ / Opatrovateľka (€ 1880 v čistom ) Hechingen, v Nemecku, Od 11,35€/hodina

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Hechingen, Nemecko
Pozícia je dostupná pre 158 dníVoľné pozície 1/1
Achivovať

Náš klient z Nemecka hľadá  ošetrovateľov. Medzi hlavné pracovné úlohy patria: starostlivosť o starších, pomoc pri prezlečení, jedení, osobná hygiena. Mesačná  mzda pri odpracovaní 168 hodín (22 dní) bude cca. 1880 € netto (po zdanení). Hodinová mzda je 11,35 € brutto / hodina, navyše vám bude vyplatená 26 € netto / denne.

Chyžná/ý v hoteli Amsterdam, v Holandsku, Od 10,51€/hodina

starstarstarstarstar_border18
VDB
Amsterdam, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 179 dníVoľné pozície 5/5
Achivovať

Náš nový klient hľada upratovačky/ov pre jeden z najväčších hotelov v Amsterdame. Hlavnou náplňou práce je: -každodenné umývanie, utieranie prachu, leštenie, čistenie, vysávanie hotelových izieb v súlade s hotelovým poriadkom, -zdraviť všetkých hostí pozdravom „Good morning/afternoon/evening“, -meniť posteľné prádlo a dopĺňať hygienické potreby do izieb, -vyprázdňovať smetné koše, -premiestniť zariadenie v izbách, závesy, či doplnky,...

Čašníčka (karibská reštaurácia) Amsterdam, v Holandsku, Od 10,00€ k 11,00€/hodina

starstarstarstarstar0
Boótoe
Amsterdam, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 233 dníVoľné pozície 2/2
Achivovať

Nový druh práce v gastronómii v ponuke! Caribbean grill je reštaurácia, ktorá hľadá do svojho tímu čašníčku.   Hlavná požiadavka: motivácia, skúsenosť, ochota a priateľskosť- plus k dispozícii ostať v Amsterdame dlhodobo. Je nutné, aby nová zamestnankyňa ovládala jedálny lístok, vítala hostí.  Reštaurácia poskytuje stabilný počet hodín, práca je v príjemnom prostredí a dobrom kolektíve.

Kuchár (karibská reštaurácia) Amsterdam, v Holandsku, Od 11,00€ k 13,00€/hodina

starstarstarstarstar0
Boótoe
Amsterdam, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 235 dníVoľné pozície 0/1
Achivovať

Caribbean grill je reštauráciou v Amsterdame hľadajúcou nového kuchára.  Hlavná požiadavka: motivovaný kuchár s praxou v kuchyni k dispozícii dlhodobo. Skúsenosť s prípravou jedál na grile/BBQ podmienkou, pretože šéfkuchár bude viesť kuchyňu a pripravovať rôzne jedálneho lístka.  Reštaurácia poskytuje stabilný počet odpracovaných hodín, príjemné prostredie, priateľskí kolegovia.  

Housekeeper (rental apartments) Amsterdam, v Holandsku, Od 10,00€/hodina

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
Prijímame páry
Dutchstar
Amsterdam, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 248 dníVoľné pozície 6/6
Achivovať

Our new partners are looking for housekeeping employees to work in Amsterdam. The company has rental apartments and hotels in the Amsterdam area. Your tasks will include: Clean hotel rooms & tourist apartments, including making the beds with fresh laundry. Clean restaurants, shops, offices. Drive by bicycle from location to location in the city. Move...