Ponuka práce v zahraničí

Zaujímate sa o to, aká je ponuka práce v zahraničí?  Qbis má v súčasnosti 22 voľných pracovných ponúk v zahraničí v Holandsku, Nemecku či Belgicku. Je dostupná široká škála zamestnaní. Bez ohľadu na to, či si hľadáte prácu v zahraničí sám, v páre alebo či hovoríte po anglicky alebo nie. Čítajte viac

Vycestovaním za prácou do zahraničia sa Vám nielen podarí našetriť si peniaze do budúcna, ale pomôže rozšíriť si obzory a vytvoriť si medzinárodné väzby. Nezáleží pritom na tom, či si hľadáte krátkodobé alebo dlhodobé zamestnanie, ste sám alebo v páre. Prácu sa Vám určite podarí získať.

Uchádzať sa o prácu cez Qbis Vám umožní za pomoci personalistu vybrať si spomedzi voľných pracovných ponúk z 25 rôznych personálnych agentúr, ktoré fungujú v Holandsku, Nemecka a Belgicku. Spolu s Qbis si vyberiete prácu s ubytovaním v krajine, ktorá Vám vyhovuje najviac.

Ak si hľadáte prácu na Slovensku, prosím kliknite na webstránku nášho partnera Jooble.

Bohatá ponuka práce v zahraničí

Hľadáte si prácu v zahraničí, ktorá je ušitá pre Vás? Máme rôzne pracovné príležitosti v krajinách ako Nemecko, Holandsko či Belgicko. V prípade, že neviete, v ktorej krajine by ste chceli pracovať, odporúčame Vám pozrieť si prehľad pre rok 2019 o krajinách EÚ, kde sa najviac oplatí pracovať.

Určite budú k dispozícii zahraničné pracovné ponuky, ktoré hľadáte. Nezáleží pri tom na tom, či si hľadáte zamestnanie ako študent alebo hľadáte prácu so skúsenosťami, napríklad ako montér či na stavbách. Prezrite si aktuálne voľné pracovné ponuky a uchádzajte sa už dnes!

Pracovník do výroby (zaváraniny/konzervy ) v Holandsku, Od 10,00€/hodina

starstarstarstarstar0
Pracovník do výroby (zaváraniny/konzervy ) v Holandsku, Od 10,00€/hodina
Holandsko, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 6 hodínVoľné pozície 2/3
Nový

Hľadáme dlhodobých zamestnancov do výroby. Práca je pre spoločnosť, ktorá vyrába konzervované výrobky, ako sú jablkové pyré, arašidové maslo atď.  vašou úlohou bude : kontrola kvality výrobného procesu; balenie a príprava na prepravu; práca môže byť náročná a rýchla ale  žiadne ťažké zdvíhanie. Práca je v smenách, okolo 32 – 40 hodín týždenne.

Zber jahôd Bladel / Haaren / Leende, v Holandsku, Od 10,05€/hodina

starstarstarstarstar0
B.A.M. Vermeer
Bladel / Haaren / Leende, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 6 hodínVoľné pozície 9/10
Nový

Náš holandský partner hľadá sezónnych zamestnancov v poľnohospodárstve na zber jahôd. Práca je hlavne v skleníku a niekedy aj vonku pod stojanom. Vašou úlohou bude : Zber jahôd, čistenie  jahôd atď. Práca je v jednej smene, s rôznym časom začiatku smeny – vždy medzi 6:00 a 18:00. Táto práca je sezónna, práve teraz hľadáme zamestnancov,...

Práca pre páry v Holandsku, Od 10,00€ k 11,00€/hodina

starstarstarstar_halfstar_border4 supervised_user_circle
Prijímame páry
A variety of clients
Holandsko, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 1 deňVoľné pozície 8/8
Nový

Naši klienti v Holandsku ponúkajú prácu pre páry, ktorí chcú žiť a pracovať v Holandsku. S príchodom nového školského roka sa väčšina študentov vráti do domoviny, a preto spoločnosti hľadajú nové posily. Práca je predovšetkým v logistických centrách a výrobe. V sklade sa jedná najmä o prácu na pozícii order picker s nasledujúcimi činnosťami: vyzdvihovanie...

Montér slnečných tienidiel a markíz Best, v Holandsku, Od 10,87€/hodina

starstarstarstarstar_border10
Verano
Best, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 1 deňVoľné pozície 1/1
Nový

Továreň, ktorá vyrába širokú škálu vysokokvalitných slnečných tienidiel a markíz, hľadá zamestnancov pre novú sezónu. Vašou hlavnou zodpovednosťou bude zostavenie častí markíz a tienidiel a vykonávanie baliacich prác. Môžete tiež zodpovedať za logistické práce.

Pracovník do skladu Nijmegen, v Holandsku, Od 10,38€/hodina

starstarstarstarstar0
Timmermans
Nijmegen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 1 deňVoľné pozície 2/3
Nový

Náš partner, sklad s farbami  hľadá pracovníkov do skladu. Hlavnou úlohou bude order picking, občas práca s EPT.Musíte byť pripravení na viac úloh a byť flexibilní. Vašou úlohou bude : triedenie zásob prelepovanie etikiet príprava produktov na rozvoz  dodržiavanie bezpečnostných pravidiel pri práci Ide o dlhodobú pracovnú ponuku so stabilným pracovným časom. 

Pracovník do výroby tienidiel a markíz (technická pozícia) Best, v Holandsku, Od 10,87€/hodina

starstarstarstarstar_border10
Verano
Best, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 1 deňVoľné pozície 1/2
Nový

Továreň, ktorá vyrába širokú škálu vysokokvalitných slnečných tienidiel a markíz, hľadá zamestnancov, na novú sezónu. Technickú časť výrobného procesu vykonávajú pracovníci technickej výroby. Vaše hlavné povinnosti budú: práca s rôznymi kovmi, príprava kovových profilov pre markízy a tienidlá  práca s rôznymi nástrojmi obsluhovať rezacie a ohýbacie stroje na kovové časti používať materiály efektívne a pracovať...