Stavebníctve

Aktuálne máme dostupné 0 pracovné ponuke v stavebníctve.

Hľadáte si prácu v stavebníctve v zahraničí? Qbis má v ponuke rôzne pracovné pozície v stavebníctve v Holandsku alebo v Nemecku, napríklad ako elektrikár, inštalatér, murár, omietkár.  Skúste si pozrieť naše aktuálne pracovné ponuky.

Čítajte viac

Práca v zahraničí v stavebníctve

Qbis ponúka prácu v stavebníctve v niekoľkých krajinách. Sú dostupné ponuky napríklad v Nemecku, Holandsku alebo Belgicku. Nezáleží na tom, či ste dočasný pracovník alebo si hľadáte prácu dlhodobo.

Prečo by ste chceli pracovať v stavebníctve? Samozrejme, práca je náročná, ale umožní Vám získať viac. Okrem celkom slušného platu môžete byť hrdí na to, že ste súčasťou veľkého projektu, kde prispievate k jeho uskutočneniu.

Technológia v stavebníckom sektore sa rýchlo vyvíja. Nemecko, Holandsko a Belgicko patria ku krajinám vo svete, ktoré majú tento sektor najviac rozvinutý. Pracovať v stavebníctve v jednej z týchto krajín Vám umožní získať cenné skúsenosti a techniky, ktoré Vás určite posunú do ďalšieho levelu Vašej expertízy.

Skúste si prezrieť naše aktuálne pracovné ponuky v Stavebníctve a uchádzajte sa už o dnes o prácu podľa Vašich predstáv!

Achivovať
Pracovné ponuky v zahraničí

Montér okien (od 475 € netto / týždenne) Bergen op Zoom, v Holandsku, Od 14,00€/hodina

starstarstarstarstar1
Ergon
Bergen op Zoom, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 119 dníVoľné pozície 2/2
Achivovať

Náš klient je špecialista v oblasti zimných záhrad z hliníka, plastu a dreva a okenných rámov. Vo svojej výrobnej dielni vyrábajú vlastné rámy okien v rôznych štýloch. V súčasnosti hľadajú montérov okien pre nový stavebný projekt. Máte skúsenosti s montážou okien! Môžeme vám pomôcť! Ako montér hliníkových alebo  plastových okien budete pracovať na stavenisku a montovať ...

Inštalatér Rotterdam , v Holandsku, Od 13,00€ k 15,00€/hodina

starstarstarstarstar0
Hobij IWF
Rotterdam , Holandsko
Pozícia je dostupná pre 189 dníVoľné pozície 2/2
Achivovať

Náš partner hľadá inštalatérov v novom sektore bytovej výstavby. Vašou úlohou bude :  inštalácia vodovodov, plynovodov a kanalizácií, inštalácia podlahového kúrenia a systémov ústredného kúrenia Je potrebné pracovať v súlade so všetkými bezpečnostnými predpismi a zároveň poskytovať najvyššiu kvalitu. Zabezpečujeme : príspevok na cestu, až 25 dní voľna možnosť zúčastniť sa rôznych kurzov priamo /...

Inštalatér vzduchotechniky Holandsko ( rôzne mestá), v Holandsku, Od 13,00€ k 15,00€/hodina

starstarstarstarstar0
Hobij IWF
Holandsko ( rôzne mestá), Holandsko
Pozícia je dostupná pre 189 dníVoľné pozície 2/2
Achivovať

Náš holandský partner hľadá inštalatérov vzduchotechniky so skúsenosťami pri veľkých bytových projektoch. Pracovné úlohy zahŕňajú najmä: montáž a inštalácia vzduchotechniky Práca sa vykonáva na rôznych miestach v Holandsku. Očakáva s aod vás zospovedný prístup k práci . Pracovný deň sa začína o 6:45 h. Čo ponúkame: plat v závislosti od skúseností príležitosti na rozvoj  rozmanité...

Montáž stanov (festivaly/party) v Holandsku, Od 10,78€ k 11,15€/hodina

starstarstarstar_borderstar_border1
Neptunus
Holandsko, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 379 dníVoľné pozície 1/2
Achivovať

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii je stavanie a montáž rôznych stanov a konštrukcií na párty a festivaly. Je nevyhnutné pracovať v tíme. Práca je rôznych lokáciách v Holandsku. Je potrebné mať skúsenosť s ručným náradím. 

Pallet repairer Nijmegen, v Holandsku

starstarstarstarstar0
Rotom
Nijmegen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 397 dníVoľné pozície 2/2
Achivovať

Our client from the Netherlands is looking for a worker who can repair wooden pallets. You will work in a team with Polish and Lithuanian workers and Your main duty will be to repair pallet using pneumatic hammer. This proposals is for very long term.

Opravovanie paliet Steenbergen, v Holandsku, Od 9,68€/hodina

starstarstarstarstar1
DG select
Steenbergen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 397 dníVoľné pozície 1/1
Achivovať

Náš klient hľada do svojho tímu v Holandsku zamestnancov na opravovanie drevených paliet. Práca je v tíme s Poliakmi a Litovčanmi. Hlavnou náplňou práce je opravovať palety za pomoci pneu kladiva. Ide o dlhodobú pracovnú ponuku.