Stavebníctve

Aktuálne máme dostupné 0 pracovné ponuke v stavebníctve.

Hľadáte si prácu v stavebníctve v zahraničí? Qbis má v ponuke rôzne pracovné pozície v stavebníctve v Holandsku alebo v Nemecku, napríklad ako elektrikár, inštalatér, murár, omietkár.  Skúste si pozrieť naše aktuálne pracovné ponuky.

Čítajte viac

Práca v zahraničí v stavebníctve

Qbis ponúka prácu v stavebníctve v niekoľkých krajinách. Sú dostupné ponuky napríklad v Nemecku, Holandsku alebo Belgicku. Nezáleží na tom, či ste dočasný pracovník alebo si hľadáte prácu dlhodobo.

Prečo by ste chceli pracovať v stavebníctve? Samozrejme, práca je náročná, ale umožní Vám získať viac. Okrem celkom slušného platu môžete byť hrdí na to, že ste súčasťou veľkého projektu, kde prispievate k jeho uskutočneniu.

Technológia v stavebníckom sektore sa rýchlo vyvíja. Nemecko, Holandsko a Belgicko patria ku krajinám vo svete, ktoré majú tento sektor najviac rozvinutý. Pracovať v stavebníctve v jednej z týchto krajín Vám umožní získať cenné skúsenosti a techniky, ktoré Vás určite posunú do ďalšieho levelu Vašej expertízy.

Skúste si prezrieť naše aktuálne pracovné ponuky v Stavebníctve a uchádzajte sa už o dnes o prácu podľa Vašich predstáv!

Achivovať
Pracovné ponuky v zahraničí

Montáž stanov (festivaly/party) v Holandsku, Od 10,78€ k 11,15€/hodina

starstarstarstarstar0
Neptunus
Holandsko, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 158 dníVoľné pozície 1/2
Achivovať

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii je stavanie a montáž rôznych stanov a konštrukcií na párty a festivaly. Je nevyhnutné pracovať v tíme. Práca je rôznych lokáciách v Holandsku. Je potrebné mať skúsenosť s ručným náradím. 

Pallet repairer Nijmegen, v Holandsku

starstarstarstarstar0
Rotom
Nijmegen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 176 dníVoľné pozície 2/2
Achivovať

Our client from the Netherlands is looking for a worker who can repair wooden pallets. You will work in a team with Polish and Lithuanian workers and Your main duty will be to repair pallet using pneumatic hammer. This proposals is for very long term.

Opravovanie paliet Steenbergen, v Holandsku, Od 9,68€/hodina

starstarstarstarstar1
DG select
Steenbergen, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 176 dníVoľné pozície 1/1
Achivovať

Náš klient hľada do svojho tímu v Holandsku zamestnancov na opravovanie drevených paliet. Práca je v tíme s Poliakmi a Litovčanmi. Hlavnou náplňou práce je opravovať palety za pomoci pneu kladiva. Ide o dlhodobú pracovnú ponuku.

Pracovník- liatie betónu Veghel, v Holandsku, Od 14,00€ k 15,00€/hodina

starstarstarstar_halfstar_border4
A variety of clients
Veghel, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 176 dníVoľné pozície 2/2
Achivovať

Náš klient vyrába približne 2 milióny štvorcových metrov industriálnych betónových podláh ročne. Práca je v tíme 5-6 ľudí, kde je náplňou práce liatie betónu. Vyžaduje sa preto silný tímový duch. Pracovné činnosti v rámci tímu, ako napr. manipulácia s pumpovacou hadicou, betónovým vibrátorom či rovnávacím strojom. jedná sa o dlhodobú pracovnú ponuku.

Stavbár pre montáž držiakov Waalwijk, v Holandsku

starstarstarstarstar0 language
Bez znalosti angličtiny
Synergie
Waalwijk, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 176 dníVoľné pozície 6/6
Achivovať

Nás klient hľadá stavbárov pre veľkosklad, kde hlavnou náplňou práce bude montáž držiakov na strope. Pre dosiahnutie stropu (od 6 do 10 metrov) budete používať pohyblivú plošinu. Práca je na celý deň, ide o 6-8 týždenný projekt.

Stavanie stanov Schijndel, v Holandsku

starstarstarstarstar0
olijslagers tenten
Schijndel, Holandsko
Pozícia je dostupná pre 176 dníVoľné pozície 2/2
Achivovať

Náš partner, ktorý sa zaoberá prenajímaním stanov na rôzne udalosti (party, festivaly), hľadá montážnikov. Hlavnou náplňou práce je výpomoc s výstavbou týchto stanov pre rôzne akcie po celom Holandsku. Každý deň sa začína pracovať v meste Schijndel a potom sa jazdí na miesta jednotlivých projektov.