fbpx

Práca v Holandsku

Hľadáte prácu v Holandsku?

Láka ťa práca v Holandsku? Za posledných 10 rokov sme sa stali jednými z hlavných nezávislých agentúr, ktorá pomáha nájsť prácu v Holandsku.

Naša rôznorodosť partnerov, ktorí sú aktívny v odlišných sférach a rôznych geografických regiónoch Holandska nám umožňuje zistiť Vaše potreby a nájsť primeranú prácu (a ubytovanie). Nezáleží na tom, či hľadáte krátkodobú alebo dlhodobú prácu.

Našou povinnosťou je získať čo najviac dôležitých informácií o práci v Holandsku tak, aby sa zamestnanci vedeli pripraviť na ich novú výzvu v zahraničí.

Hľadajte voľné miesta v Holandsku

Práca v Holandsku 2019

Potreba ľudí ochotných pracovať v Holandsku rastie. Holandský pracovný trh stále hľadá ľudí, ktorí sú ochotní pracovať vo výrobe alebo v logistike, ale aj špecialistov ako:

Skúsených (potravinových) operátorov
✔ Mechanikov

✔ Šoférov vysokozdvižných vozíkov

✔ Tesárov

✔ Okenných montérov a

CNC operátorov

Pracovné ponuky vždy závisia od sezóny, keďže aktivita v rôznych sektoroch v Holandsku sa mení podľa sezóny. Vo väčšine odvetví je leto najviac vyťažená sezóna a zima najmenej, napr. Január a Február. Technický sektor je aktívny po celý rok. Holandské spoločnosti často začínajú plánovať dlhodobé projekty rok dopredu a zamestnávať v predstihu.

Registrujte sa pre prácu v Holandsku

Čo očakávať po príchode do Holandska

V porovnaní s inými Európskými krajinami, Holandský náborový sektor je v celku jedinečný. Na prípravu Vašeho pobytu v Holandsku sa pokúšame vysvetliť výhody náboru do Holandska a ako sa náborové agentúry starajú o platbu, Vaše sociálne zabezpečenie a ubytovanie. Samozrejme je obtiažne dať Vám reálnu víziu o tom, ako bude vyzerať Váš život v Holandsku. Každému by sme odporučili, aby si opatrne prečítal naše referencieTie Vám dajú lepšiu predstavu o tom, čo očakávať v Holandsku a mohli by Váš veľký krok do Holandska podstatne zmenšiť.

 Práca v Holandsku

Práca v Holandsku

Registrujte sa pre prácu v Holandsku

Po registrácii Vás budeme do 1 pracovného dňa kontaktovať