fbpx

Cesta do Holandska

Cesta minibusom

Aby sme sa ubezpečili o Vašej bezproblémovej a plynulej jazde do Holandska, pracujeme s transportnou spoločnosťou, ktorá sa stará o transport ľudí, ktorí uprednostňujú cestu do Holandska minibusom. Cesta do Holandska by mala byť príjemná a bezstresová záležitosť.

Cestovanie minibusom je pohodlné, pretože Vás dovezie na presnú destináciu a nie sú prísne obmädzenia batožiny. Jediné, čo musíte urobiť, je objednať si miesto v minibuse aspoň dva dni pred cestou.

Cesta do Holandska stojí približne 100 až 120 Eur.

Prosím kontaktujte nás, ak si chcete objednať miesto v minibuse.

Hľadajte voľné miesta v Holandsku

Cesta do Holandska autom

Môžete takisto cestovať autom. Niektoré agentúry vyžadujú od ľudí, aby cestovali do Holandska vlastným autom, ktoré by potom používali na cestu z práce do ubytovania. Ak by to bolo tak, bude to s Vami vopred dohodnuté s agentúrou.

Ak by ste si zobrali vlastné auto, pracovná agentúra Vás môže poprosiť, aby ste ho používali na prácu, napr. dochádzať do a z práce, odviezť iných zamestancov. V tomto prípade by Vám vynaložené náklady na dopravu uhrádzali oni (okolo 0,19Eur za km).

Registrujte sa pre prácu v Holandsku

Cestujte do Holandska lietadlom

Ak by ste cestovali do Holandska lietadlom, väčšina našich partnerov by Vás bola ochotná vyzdvihnúť z určeného letiska.

Existuje veľa rôznych leteckých dopravcov, ktorí organizujú priame lety do Holandska z rôznych Európskych letísk:

  1. Nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air je najpopulárnejšia spoločnosť pre EU pracovníkov na cestu z Vašeho domova do Holandska. Letí sa na letisko Eindhoven. Ak si objednáte let včas, alebo sledujete ich akcie, môžete sa dostať do Holandska za nie viac ako 50Eur.

Ktorýkoľvek spôsob cesty do Holandska si zvolíte, pamätajte si zobrať potrebné cestovné doklady a dôjsť na destináciu včas. Podrobnejšie informácie o ceste do Holandska Vám budú zdelené hneď, ako Váš odchod bude potvrdený agentúrou.

Cesta do Holandska

Cestujte do Holandska

 

Registrujte sa pre prácu v Holandsku

Po registrácii Vás budeme do 1 pracovného dňa kontaktovať