fbpx

Dočasné zamestnanie v Holandsku

Dočasné zamestnanie v Holandsku

Ak máte problémy s hľadaním práce na Slovensku, a chceli by ste si nájsť prácu v Holandsku, najľahší spôsob ako na to, je cez pomoc a získanie zmluvy od pracovnej agentúry na dočasné zamestnanie v Holandsku. S ponukou 1.3 miliónov zamestnaní a ročného príjmu 10 biliónov EUR, pracovné agentúry hrajú dôležitú úlohu v ekonomike krajiny, spoločnosti a na trhu práce. Služby pracovných agentúr sú široko využívané nielen zahraničnými uchádzačmi o zamestnanie ale aj Holanďanmi.

Hľadajte voľné miesta v Holandsku

Prečo pracovné agentúry?

Väčšina Holandských spoločností si vyberá pracovné agentúry ako najľahší spôsob nájdenia zamestnancov. Touto cestou nesú menšiu zodpovednosť pri zamestnávaní a prepúšťaní personálu, šetria časom pri výbere, a taktiež mzdy zamestnancov sú zariaďované pracovnými agentúrami. Podľa Holandského práva, pracovné agentúry nemajú dovolené účtovať za svoje služby uchádzačom o zamestnanie. Sú platené spoločnosťami, ktoré hľadajú zamestnancov. Toto je princíp, ktorý máme úspešne zabehnutý aj za naše služby.

Keď sú pracovníci z rôznych EU krajín prijatí do zamestnania, Holandská pracovná agentúra sa stará o dokumenty spojené s prácou, nájdením bývania, dopravou a taktiež výplatou mzdy. Pracovná agentúra, nie spoločnosť, je Vaším prvým kontaktom po príchode do Holandska.

Hlavným cieľom dočasného zamestnania v Holandsku bolo zamestnať dočasný personál počas najvyťaženejšieho obdobia Vianoc a Veľkej noci, a pri nekvalifikovaných prácach ponúknuť náhradu za trvalý personál, kým sú chorí alebo na dovolenke.

Táto situácia dočasného personálu sa ale rýchlo zmenila. Je viac a viac príležitostí, kde zahraniční uchádzači o zamestnanie prichádzajú do Holandska pracovať na trvalé miesta.

Registrujte sa pre prácu v Holandsku

Charakteristika dočasného zamestnania v Holandsku

Práve v Holandsku sa po prvýkrát podpísala zmluva na dočasné zamestnanie.Zmluvy dočasného zamestnania stimulujú ekonomický rast. Dávajú zamestnávateľom príležitosť mať personál, ktorý je flexibilný v rámci pracovnej doby, pracovných hodín, bydliska a dopravy.
Vo väčšine prípadov sa zmluvy podpisujú na dobu neurčitú, ale naši partneri uprednostňujú, ak pracovníci ostanú pracovať v Holandsku na ako dlho sa len dá. Pri zmluve na dočasné zamestnanie môžu mať zamestnanci týždeň alebo dva voľna, každé tri alebo štyri mesiace. Ak chcete ísť na dovolenku, musíte o tom informovať pracovnú agentúru niekoľko týždňov vopred.

Ak máte záujem o prácu v zahraničí, dočasné zamestnanie v Holandsku je výborné východisko pre nezamestnanosť a príležitosť získať pracovné skúsenosti v zahraničí.

Temporary employment in Netherlands

Dočasné zamestnanie v Holandsku

 

Registrujte sa pre prácu v Holandsku

Po registrácii Vás budeme do 1 pracovného dňa kontaktovať