fbpx

Práca v Holandsku 2019

Práca v Holandsku 2019 na kvalifikovaných pozíciách

Práca v Holandsku 2019 je veľmi žiadaná. Momentálne je rastúca potreba kvalifikovaných pracovníkov, ktorí hľadajú prácu v Holandsku. Holandský trh práce stále hľadá špecialistov ako : skúsených (potravinových) operátorov, mechanikov, šoférov vysokozdvižných vozíkov, tesárov, okenných montérov a CNC operátorov. V závislosti od špecializácie, kvalifikovaní pracovníci by mali mať aspoň 1 rok skúseností práce v špecifickom odvetví a mali by vedieť rozprávať po Anglicky alebo Nemecky. Ak Vaše znalosti jazyka nepostačujú požiadavkám, môžme Vám dať kontakty na  profesiónálne školy, ktoré ponúkajú možnosť zdokonaliť sa v Angličtine alebo Nemčine.

Hľadajte voľné miesta v Holandsku

Rôzne odvetvia pre rôzne obdobia

Naše ponuky práce v Holandsku 2018 silno závisia od ročného obdobia, keďže sa aktivita v rôznych odvetviach v Holandsku mení s ročným obdobím. Vo väčšine odvetví je leto najviac vyťažená sezóna a zima najmenej, napr. Január a Február. Poľnohospodársky sektor zažíva najväčší sezónny vplyv s prácami začínajúcimi v Marci a končiacimi v Septembri. Niektorí poľnohospodársky pracovníci ale ostávajú aj počas zimy, aby sa zúčastnili prípravných prác na ďalšiu sezónu.

V logistike a potravinárskom priemysle je najvyťaženejší December (mäso a cukríky na Vianoce) a letné obdobie, keďže počas dovoleniek je dopyt na čerstvé produkty vysoký.

Najpomalšie mesiace v tomto odvetví sú November, Január a Február.

Technický sektor je aktívny po celý rok. Holadnské spoločnosti často začínajú dopredu  plánovať dlhodobé projekty a zamestnávajú v predstihu.

Práce na stavbách v Holandsku závisia od počasia. Akonáhle začne mrznúť, práce sú pozastavené, keďže to trvá len týždeň alebo dva do roka. Väčšina stavebných spoločností sa zatvára cez Vianoce a letné dovolenky.

Registrujte sa pre prácu v Holandsku

Štatistika Qbis

Na účtovanie každého roka jeho činnosti zhromažďujeme štatistické údaje o jeho výkonnosti, práce v Holandsku a zamestnaných pracovníkov od začiatku roka 2009. S týmito štatistikami získate jasné pochopenie o sezónnych vplyvoch na prácu v Holandsku v 2018.

Práca v Holandsku 2018

Práca v Holandsku 2019

Registrujte sa pre prácu v Holandsku

Po registrácii Vás budeme do 1 pracovného dňa kontaktovať