fbpx

Práca v Nemecku

Práca v Nemecku 2019

Pracujte pre pracovnú agentúru v Nemecku

Láka vás práca v Nemecku? Od Júna 2011 už neexistujú obmädzenia pre väčšinu občanov EU, ktorí by chceli pracovať v Nemecku. Vzhľadom na rastúci záujem o pracovnú silu pre Nemecké spoločnosti sme začali rozširovať naše služby aj na Nemecký trh práce. V Nemecku pôsobí veľa agentúr prijímania zamestnancov, ktoré sú sústredené na miestnom trhu práce a nepracujú so zahraničnou pracovnou silou. Z dôvodu nedostatku v niektorých sektoroch v Nemecku rastie potreba zahraničných pracovníkov, ktorí hovoria po nemecky a ktorí sú motivovaní dlhodobo pracovať v Nemecku.

Hľadajte voľné miesta v Nemecku

Práca v Nemecku 2019

Komunikujeme s Nemeckými agentúrami, ktoré majú záujem o pracovnú silu z EU. Ľudia, ktorí majú záujem pracovať v Nemecku 2019, by mali rozprávať po Nemecky a byť motivovaní ostať v Nemecku na dlhšiu dobu. Okrem toho, je veľmi dôležité aby mali kandidáti flexibilný postoj. Spolu s kandidátmi, ktorí idú pracovať do Nemecka cez nás, sa snažíme vytvoriť systém služieb zamestnanosti tak, aby si viac ľudí malo príležitosť užiť  svoje zamestnanie v Nemecku.

Odvetvia

Nemecké agentúry sú otvorené a ochotné prijať nových ľudí, aby sa pripojili k súčasným zamestnancom pôsobiacich v týchto odvetviach:

Logistika
Výrobný priemysel
Stavbárstvo alebo
zdravotníctvo

V spolupráci s najväčšími spoločnosťami, agentúry môžu ponúknuť rôzne práce v továrňach, skladoch, na stavbách alebo v nemocniciach.

Registrujte sa pre prácu v Nemecku

Špecialisti

Priemyselné spoločnosti by radi zamestnali kvalifikovaných zváračov s plynulou rečou a profesionálnymi skúsenosťami. Väčšina z nich bude zamestnaná v prístavoch, potravinárskom priemysle a petrochemickom priemysle. Keďže nedostatok špecialistov rýchlo rastie, bola by práca v Nemecku aj pre týchto špecialistov:

Elektrikárov
Operátorov
Mechanikov a
✔ Priemyselných maliarov

Práca v Nemecku

Práca v Nemecku

Registrujte sa pre prácu v Nemecku

Po registrácii Vás budeme do 1 pracovného dňa kontaktovať