fbpx

Cesta do Nemecka

Cestujte do Nemecka mikrobusom

Aby sme sa ubezpečili o Vašej bezproblémovej a plynulej jazde do Nemecka, pracujeme s transportnou spoločnosťou, ktorá sa stará o transport ľudí, ktorí uprednostňujú cestu do Nemecka mikrobusom.

Cestovanie mikrobusom je pohodlné, pretože Vás dovezie na presnú destináciu (na Vašu adresu/hotel) a nie sú prísne obmädzenia batožiny. Jediné, čo musíte urobiť, je objednať si miesto v mikrobuse dva dni pred cestou.

Cesta do Holandska stojí približne 80 až 120 Eur (závisí od Vašej destinácie v Nemecku a od krajiny z ktorej cestujete). Spoločnosť mikrobusu vás bude informovať pred vašim odchodom o cene vašej cesty.

Prosím kontaktujte nás, ak si chcete objednať miesto v minibuse.

Hľadajte voľné miesta v Nemecku

Cesta do Nemecka autom

Naši partneri uvítajú ľudí, ktorí prichádzajú s vlastnými autami do Nemecka a dokonca to radšej uprednostňujú, pretože vlastné auto je najpohodlnejším prostriedkom na prepravu z práce do ubytovania.

Ak by ste si zobrali vlastné auto, pracovná agentúra Vás môže poprosiť, aby ste ho používali na prácu, napr. dochádzať do a z práce, odviezť iných zamestancov. V tomto prípade by Vám vynaložené náklady na dopravu uhrádzali (okolo 0,19Eur za km).

Registrujte sa pre prácu v Nemecku

Cesta do Nemecka lietadlom

Cestovanie lietadlom odporúčame pre tých, ktorí už žili a pracovali v zahraničí a ľahko si nájdu svoju cestu na určené miesto. Naši partneri sa nachádzajú v rôznych Geografických regiónoch Nemecka (veľakrát aj stovky kilometrov od letiska) a bolo by obtiažne zorganizovať transport z letiska na ubytovanie.

Použitie miestnej dopravy, ako sú vlaky a autobusy, by znamenalo, že celkový čas a náklady na cestu (upozorňujeme, že miestna doprava v Nemecku je relatívne drahá v porovnaní s inými krajinami v Európe) by sa zvýšili.

Ak plánujete cestu do Nemecka lietadlom, existujú rôzne letecké spoločnosti, ktoré organizujú priame lety z rôznych Európskych krajín do rôznych miest v Nemecku:

  1. Nízkonákladová letecká spoločnosť Wizzair ponúka priame lety z mnohých Európskych letísk do Dortmundu za asi 25 EUR.
  2. Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair ponúka priame lety z mnohých Európskych letísk do Brém za asi 25 EUR.
  3. Nemecká letecká spoločnosť Lufthansa ponúka priame lety z mnohých Európskych letísk do Frankfurtu od 52 EUR do 125 EUR.
Travel to Germany

Cestujte do Nemecka

Cestujte do Nemecka

 

Registrujte sa pre prácu v Nemecku

Po registrácii Vás budeme do 1 pracovného dňa kontaktovať