fbpx

Práca v Nemecku 2019

Práca v Nemecku 2019 na kvalifikovaných pozíciách

Práca v Nemecku 2019. Aký typ práce môžte v Nemecku v roku 2018 očakávať? Nemecký trh práce sa rýchlo mení. Zatiaľ čo v minulosti bolo bežné, aby nemecká kvalifikovaná pracovná sila pracovala v iných regiónoch v krajine alebo dokonca v Holandsku a Švajčiarsku, od roku 2016 sa potreba kvalifikovanej pracovnej sily v Nemecku rýchlo zvyšuje.

Naši partneri (Nemecké pracovné agentúry) hľadajú rôznych špecialistov v rôznych odvetviach a tak uvidíte veľa pracovných miest v našej pracovnej ponuke na našej webovej stránke pod pracujte v Nemecku 2018.

Každá osoba, ktorú sme zamestnali, podpisuje pracovnú zmluvu s našim nemeckým partnerom. To znamená, že zaplatíte nemecké dane a získate plné sociálne zabezpečenie počas pracovného času.

Hľadajte voľné miesta v Nemecku

Rôzne odvetvia, rôzny špecialisti, rôzne obdobia

Nemecký priemysel veľmi potrebuje kvalifikovaných CNC operátorov/programátorov (Heidenhain, Fanuc, Siemens atď.), mechanikov, elektrikárov, zváračov (Electrode, MIG/MAG, TIG). Tieto práce nie sú závislé od obdobia a kvalifikovaní pracovníci môžu pracovať na dlhodobý úväzok pre tú istú spoločnosť.

Napriek určitým obmedzeniam pre dočasných pracovníkov na staveniskách, sú potrební stavební elektrikári, tesári, inštalatéri atď. Aby ste mohli pracovať ako plnohodnotní špecialisti, mali by Vám uznať diplom v Nemecku (“Anerkennung”). Často odporúčame začať pracovať v Nemecku ako pomocník, presvedčiť sa, či je to krajina, v ktorej plánujete zostať dlhšie, a potom investovať svoj čas a peniaze do uznávania diplomov. Naši klienti to takisto uvítajú.

Registrujte sa pre prácu v Nemecku

Pre prácu v Nemecku v roku 2018 existujú počas celého roka aj pracovné miesta v oblasti starostlivosti. Starostlivosť o starších ľudí (bez uznávania diplomov) pre zdravotné sestry a lekárov, ktorí pracujú v nemocniciach. Registrujte sa bezplatne na našej stránke a získajte najnovšie ponuky v Nemecku.

Práca v Nemecku 2018

Práca v Nemecku 2019

Registrujte sa pre prácu v Nemecku

Po registrácii Vás budeme do 1 pracovného dňa kontaktovať