fbpx

Qbis tím, zoznámte sa!

V roku 2007 agentúra Qbis odštartovala svoje pôsobenie v malej kancelárii v litovskom Vilniuse iba s dvomi zamestnancami. Za 12 rokov sa Qbis tím počtom rozrástol šesťnásobne a geograficky rozšíril. Dnes máme 5 Qbis pobočiek- vo Vilniuse, Rige, Bukurešti, Lisabone a Porte. Qbis tím pozostávajúci zo siedmich rôznych národností pomáha ľuďom nájsť si prácu v zahraničí. Vďaka nášmu tímu ročne do zahraničia za prácou vycestuje až 2000 ľudí.

Qbis Recruitment

Qbis ponúka v zahraničí prácu aj s ubytovaním vo viac ako 25 pracovných agentúrach v Holandsku, Nemecku a Belgicku. Tieto personálne agentúry ponúkajú prácu v nasledujúcich sektoroch:

Čím sa odlišujeme od iných pracovných agentúr?

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby. Našim cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku. Práve preto prosíme každého zamestnaného pracovníka, aby sa o svoje skúsenosti podelil cez formulár na našej webovej stránke. 87% zamestnaných pracovníkov komentovalo naše služby pozitívne.

95%
zamestnancov oceňujú naše služby a odporúčajú Qbis svojím známym

Služby ktoré ponúkame

Väčšina našich pracovných ponúk je vo výrobe, poľnohospodárstve či logistike. Máme tiež prácu pre technicky vzdelaných ľudí alebo tých so skúsenosťami v stavebníctve. V každej z našich pobočiek máme možnosť komunikovať s kandidátmi osobne. S tými, ktorí sa nemôžu zúčastniť pohovoru osobne, je možné dohodnúť si online videopohovor prostredníctvom aplikácie Skype.

Regimantas Simonelis
Regimantas Simonelis
Veľmi pekne sa chceme poďakovať agentúre Qbis za sprostredkovanie práce už dva roky po sebe, ceníme si Vaše služby

Získajte viac informácií o práci v zahraničí

Získajte personalizované informácie od Qbis